Mam na imię Joanna. Jestem osobą z wielką pasją do zachwycania się światem zwierząt, wokół których kręci się całe moje życie. Uwielbiam poranny śpiew ptaków, zieleń trawy, promienie słońca. Nie potrafię przejść obojętnie, jeśli dostrzegam interesujące zwierzę, ciekawą roślinę, miejsce, czy intrygującego człowieka. Potrafię godzinami obserwować zachowania innych stworzeń i za każdym razem odkrywam coś nowego. Najchętniej nie rozstawałabym się z aparatem fotograficznym, aby móc uwieczniać wszystkie piękne chwile i miejsca.

Moja pasja do pisania i dzielenia się wiedzą oraz spostrzeżeniami na temat zwierząt, dotychczas pozwoliła mi stworzyć pokaźną liczbę artykułów dotyczących zachowań psów, kotów, koni i krów. Skończyłam weterynarię podążając za niepohamowaną chęcią poznawania świata, który mnie otacza. Miałam także przyjemność znaleźć się w gronie redakcji naukowej książki o zachowaniach psów i kotów. Interesuję się tym, co zwierzęce i tym, co ludzkie. Tym, co namacalne i tym, co duchowe. Tym, co potrafi zachwycać i poruszać…

…poruszać nie tylko duszę, ale i ciało. Kocham dobrą muzykę, tańcząc czuję się jak ryba w wodzie, a uprawianie sportu sprawia, że odkrywam w sobie dodatkowe zastrzyki energii i natchnienia do działania. 

Pasjonuje mnie świat. Czymże byłoby życie bez podróży, spacerów i odkrywania go na nowo każdego dnia?

Mimo mojego ścisłego umysłu, uwielbiam tworzyć. Tworzenie ma sens jedynie wtedy, gdy można dzielić się jego efektami z innymi. Dziś właśnie z Tobą chciałam się podzielić tym, co wiem, co mnie fascynuje i płynie z mojego wnętrza.

Popularne Posty

Zdjęcia oznaczone logo animalSpot oraz teksty publikowane na tym blogu są mojego autorstwa (o ile podpis nie wskazuje inaczej). Zabraniam ich kopiowania oraz wykorzystywania bez mojej wiedzy i pisemnej zgody.